Udruga Ivana Perkovca – za očuvanje kajkavske ikavice i promicanje zavičajne kulturne baštine

zg

ZAŽELI-PROGRAM ZAPOŠLJAVANJA ŽENA-FAZA III ZAŽELI BOLJI ŽIVOT

Dana 28.7.2022. održano je svečano potpisivanje ugovora iz programa “Zaželi-Program zapošljavanja žena-faza III”.
Potpisivanje je održano u Nacionalnoj i sveučilišnoj knjižnici u Zagrebu, a ugovore je uručio premijer gospodin Andrej Plenković.
Iznimno nam je zadovoljstvo podijeliti vijest da je Ministarstvo rada, mirovinskoga sustava, obitelji i socijalne politike, kao Upravljačko tijelo, dana 26. srpnja 2022. godine donijelo 1. Odluku o financiranju (KLASA: 983-01/22-01/13, URBROJ: 524-07-02-01-01/2-22-15) u okviru Poziva na dostavu projektnih prijedloga UP.02.1.1.16 „Zaželi – program zapošljavanja žena – faza III“.
Nastavno na odluku o financiranju, Udruga Ivana Perkovca potpisala je ugovor o dodjeli bespovratnih sredstava UP.02.1.1.16.0180, Zaželi bolji život, u sklopu programa “Zaželi – Program zapošljavanja žena-faza III”.
Opis i cilj projekta: svrha projekta je zapošljavanje 9 dugotrajno nezaposlenih žena, s posebnim naglaskom na ranjive skupine, na period od 6 mjeseci, a za cilj pomoć 54 starijih osoba i osoba u nepovoljnom položaju na području općine Brdovec te doprinos povećanju razini njihove kvalitete života.
Ukupna vrijednost projekta: 444.960,00 HRK. Projekt se financira sredstvima iz ESF-a u 100% iznosu.
Vijesti pogledajte na stranicama ESF: http://www.esf.hr/nastavak-projekta-zazeli-uruceni…/
Veseli nas nastavak i rad na projektu Zaželi – Zaželi bolji život!