Udruga Ivana Perkovca – za očuvanje kajkavske ikavice i promicanje zavičajne kulturne baštine

zg

Završna konferencija projekta “Zaželi bolji život”

 Završna konferencija projekta   “Zaželi bolji život” UP.02.1.1.16.0180, u sklopu programa “Zaželi, zapošljavanja žena-faza III” održana je u četvrtak, 16. ožujka u 18 sati, u Staroj školi u Šenkovcu.  O provedenom projektu govorila je voditeljica projekta Sanja Rajter, predsjednica udruge Jasna Horvat, predsjednik VMO Šenkovec i vijećnik županijske skupštine Stjepko Rukelj te korisnici projekta.
Ukupna vrijednost projekta je 444.960,00 HRK. Projekt je financira sredstvima iz ESF-a u 100% iznosu te je u proteklih šest mjeseci devet gerontodomaćica skrbilo o 62 starijih korisnika na području općine Brdovec.
Udruga Ivana Perkovca planira nastavak projekta u fazi IV.
O projektu pročitajte: https://zazeli-bolji-zivot.eu/