Zahvala

10. Harmička (međunarodna) ocvarkijada / čvarkijada prerasla u respektabilnu kulinarsko – zabavnu manifestaciju
Na 10. Harmičkoj (međunarodnoj) ocvarkijadi / čvarkijadi sudjelovalo je 37 ekipa koje su pokazale kako pripremiti najbolje ocvarke / čvarke.
Stručni žiri u sastavu trojice kuhara – Alma Čatlaka, Branka Ognjenovića i Stjepana Kahline izdvojili su tri najuspješnije ekipe koje su zaslužile i pehare i najveće kuhače:
1. MJESTO EKIPA UDRUGE ETNO FLETNO
2. MJESTO EKIPA MO PRIGORJE BRDOVEČKO
3. MJESTO EKIPA GOSTILNA ŠTRITOF
Za FAIR PLAY pehar je dodijeljen EKIPI UDRUGE UMIROVLJENIKA ŠIBICE. Čestitamo!
No, važnije od od natjecateljskog dijela manifestacije bila je vesela atmosfera, ponovni susreti starih prijatelja i velik broj posjetitelja uz domaću gastronomsku ponudu i vina našega kraja te zabava, pjesma i ples uz glazbeni sastav Domino i Kud Mihovil Krušlin.
Veliko zadovoljstvo organizatora – Udruge Ivana Perkovca, MO Harmica, DVD Harmica i pokrovitelja – Općine Brdovec i TZ Savsko – sutlanska dolina i brigi još jednom dokazuje kako se timskim radom, suradnjom i povezivanjem vrlo uspješno može provesti i ovako velika manifestacija.
Hvala medijskim pokroviteljima – TV Zapad, Radio – Sljemenu, Prigorskom kaju i Zaprešičkom kraju.
Fala sim skup – bilo je jako lipo!
Nastavljamo iduće godine na 11. Ocvarkijadi u Harmici!