Uskrsne zdjelice

… i kada otvorimo vrata naše peći za keramiku, ugledamo čaroliju… ushićenju i radosti nema kraja… predmeti od keramike stvoreni našim rukama zablistaju u Staroj školi i s veseljem ih nosimo svojim kućama… volimo keramiku, volimo kreativno oblikovati glinu i uživati u timskom radu…🎊🎉✨️🎉❤️❤️❤️❤️
“Udruga Ivana Perkovca u svojoj vještini izrade keramičkih predmeta neprestano napreduje.
Keramički zanat uči se postepeno, a članovi Udruge spremno su prihvatili izazov i podigli svoje umijeće na trodimenzionalne uratke.
Glina se valjala, izrezivala, dobro lijepila, pekla, bojila, glazirala, opet pekla da bi na kraju dočekala vrijedne ruke svojih vlasnika koji će uskrsni stol okititi unikatnom zdjelicom.”
Prof. Zdravka Kramarić