Udruga Ivana Perkovca – za očuvanje kajkavske ikavice i promicanje zavičajne kulturne baštine

zg

UDRUGA IVANA PERKOVCA NOĆ MUZEJA 2022.

Sedamnaesta po redu NOĆ MUZEJA, održat će se 28. siječnja 2022. godine u uvjetima koji su više-manje slični onima od prošle godine. To znači u okolnostima u kojima su se kulturne institucije silom prilika “adaptirale” na novu stvarnost, kada se veliki dio programa odvija u kontroliranim uvjetima i okolnostima uz obvezne COVID potvrde i kada je bitno smanjen broj posjetitelja na kulturnim događajima. No, onaj postojeći elan, zanos i odličan program i atmosferu Noći muzeja nastojat ćemo i u sedamnaestoj Noći muzeja održati i ponuditi svim sudionicima i posjetiteljima Stare škole – bogate i raznovrsne aktivnosti koje ćemo vam detaljnije predstaviti i u sljedećim objavama.
Dojdite, lipo bu!