Udruga Ivana Perkovca – za očuvanje kajkavske ikavice i promicanje zavičajne kulturne baštine

zg

Quilling – kreativno recikliranje papira

Uz 22.travnja – Dan planeta Zemlje održat ćemo radionicu kreativnog recikliranja papira te nastavljamo naše aktivnosti “Stvaramo ponedjeljkom” od 18 sati u Staroj školi u Šenkovcu
Stvaramo ponedjeljkom u quilling tehnici (eng. quilling-nabirati).
Quilling je umjetnost stvaranja dizajniranih ukrasa od papira. Papir se reže u trake koje se potom nabiraju, odnosno savijaju, rolaju i oblikuju u različite oblike koji se mogu koristiti za raznovrsna ukrašavanja.
Radionice u ovoj zanimljivoj i posebnoj tehnici obrade papira vodi nam članica udruge Gordana Klokočar Mirt, umjetnica koja se bavi quillingom dugi niz godina i koja svoje umijeće oblikovanja papira dijeli na radionici.
Svi ste dobro došli, materijali su pripremljeni!
Dojdite, lipo bu!