Početna konferencija projekta “Zaželi bolji život” UP.02.1.1.16.0180 u sklopu programa “Zaželi – Program zapošljavanja žena-faza III” Udruge Ivana Perkovca iz Šenkovca

Konferencija je održana u utorak, 6. rujna 2022. godine u Staroj školi u Šenkovcu u 17,30 sati u nazočnosti članova udruge i medija.
Opis i cilj projekta: svrha projekta je zapošljavanje devet dugotrajno nezaposlenih žena, s posebnim naglaskom na ranjive skupine žena na period od 6 mjeseci s ciljem pomoći 54 starijih osoba i osoba u nepovoljnom položaju na području općine Brdovec i grada Zagreba te doprinos povećanju razine njihove kvalitete života.
Ukupna vrijednost projekta: 444.960,00 HRK. Projekt se financira sredstvima iz ESF-a u 100% iznosu.
Projekt je predstavila voditeljica projekta Sanja Rajter, načelnik Općine Brdovec Alen Prelec i predsjednica udruge Jasna Horvat