Pismo potpore

Poštovana gospođo Horvat,
na početku, hvala Udruzi Ivana Perkovca, njenim članicama i članovima te Vama osobno na angažmanu i trudu koji ste uložili u provedbu projekta „Žene kao stup društva“ u sklopu programa „Zaželi – program zapošljavanja žena – faza II“ i želimo njegov uspješan završetak. Sa zanimanjem i zadovoljstvom pratimo aktivnosti ove Udruge u ovom segmentu njenog djelovanja jer se radio o značajnom doprinosu i pomoći našim najstarijim žiteljima. To je rezultiralo i nastavkom rada kroz objavu novog natječaja „Zaželi – faza III“.

Ujedno, ovim putem čestitamo Vam na ulasku među 23 projekta za osiguranje sredstava u sklopu Poziva „Jačanje kapaciteta OCD-a za odgovaranje na potrebe lokalne zajednice“, a temeljem Odluke Vlade RH. Vašim djelovanjem i aktivnostima svakako ste perjanica Općine Brdovec u provedbi aktivnosti u rješavanju lokalnih problema na ovom području. U tome ćemo Vam ovim putem iskazujemo našu potporu te želimo puno uspjeha u daljnjem radu.

S poštovanjem, Alen Prelec
NAĆELNIK OPĆINE BRDOVEC