Udruga Ivana Perkovca – za očuvanje kajkavske ikavice i promicanje zavičajne kulturne baštine

zg

Lista kandidatkinja sa kojima će se obaviti intervju – Zaželi bolji život

Temeljem objavljenog Javnog poziva za prijam u radni odnos na određeno vrijeme u Udruzi Ivana Perkovca-Šenkovec za potrebe aktivnosti u sklopu projekta  –„ZAŽELI-Program zapošljavanja žena – faza III“„ZAŽELI BOLJI ŽIVOT” UP.02.1.1.16.0180,  radnica za pomoć u kući, Udruga Ivana Perkovca objavljuje listu kandidatkinja sa kojima će se obaviti intervju dana 29.8.2022. godine (ponedjeljak) u Staroj školi u Šenkovcu, na adresi, Zagrebačka 44, Opća pučka škola, 10292 Šenkovec,

S početkom u 17:30 sati

  1. Fatima Hrgar
  2. Sabina Galić
  3. Ivana Krčelić
  4. Vesna Babić
  5. Vesna Kolarić
  6. Zvjezdana Piskrec
  7. Martina Gjurek
  8. Vesna Paska
  9. Marina-Marija Malek

Odluka o odabiru kandidata biti će objavljena na web stranici Udruge Ivana Perkovca, www.udrugaivanaperkovca.hr

Udruga Ivana Perkovca – za očuvanje kajkavske ikavice i promicanje zavičajne kulturne baštine

S poštovanjem
Predsjednik Udruge Ivana Perkovca

Službeni dokument poziv kandidatkinja na intervju – Zaželi bolji život