Udruga Ivana Perkovca – za očuvanje kajkavske ikavice i promicanje zavičajne kulturne baštine

zg

Lista kandidatkinja s kojima će se obaviti intervju – Zaželi bolji život

Temeljem objavljenog Javnog poziva za prijam u radni odnos na određeno vrijeme u Udruzi Ivana Perkovca-Šenkovec za potrebe aktivnosti u sklopu projekta  –„ZAŽELI-Program zapošljavanja žena – faza III“„ZAŽELI BOLJI ŽIVOT” UP.02.1.1.16.0180,  radnica za pomoć u kući, Udruga Ivana Perkovca objavljuje listu kandidatkinja sa kojima će se obaviti intervju dana 30.9.2022. godine (petak) u Staroj školi u Šenkovcu, na adresi, Zagrebačka 44, Opća pučka škola, 10292 Šenkovec,

S početkom u 10:00 sati

 

  1. Željana Svetličić

 

Jedna kandidatkinja se javila na Javni poziv koji je bio objavljen od 13.9. do 28.9.2022.

Odluka o zapošljavanju biti će objavljena na web stranici Udruge Ivana Perkovca, www.udrugaivanaperkovca.hr

Udruga Ivana Perkovca – za očuvanje kajkavske ikavice i promicanje zavičajne kulturne baštine

S poštovanjem

Predsjednik Udruge Ivana Perkovca   Jasna Horvat

 

Službeni dokument – intervju Zaželi bolji život